Konto klubu:

KLUB SPORTOWY CLESCEVIA

IBAN:

PL 37109014500000000105338582

 

WBKPPLPP

Nazwa banku:  

Santander Bank Polska S.A.

TEL: 601 267 600

MAIL: office@clescevia.pl

KS CLESCEVIA KLESZCZEWO

Ul. Poznańska 4A

63-005 Kleszczewo

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

1,5%

Oświadczenie Zarządu KS Clescevia dotyczące powrotu do treningów

04 maja 2020


W związku z wprowadzeniem drugiego etapu znoszenia obostrzeń w sporcie Zarząd KS Clescevia informuje, iż przyjął odpowiednie zasady, by możliwe było przeprowadzenie treningów w bezpiecznych warunkach.

Szanowni Państwo, 
w związku z decyzją Premiera RP oraz Ministerstwa Sportu z 25 kwietnia 2020 roku o „odmrażaniu” sportu powszechnego, która polega na częściowym otwarciu obiektów sportowych z dniem 04.05.2020 roku, Zarząd KS Clescevia informuje o częściowym powrocie do zajęć treningowych. w ramach pierwszych etapów odmrażania sportu wdrożyliśmy przy współpracy z GOKiS Kleszczewo wszelkie możliwe procedury, aby treningi odbyły się bezpiecznie dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy za zaufanie nam i wyrażenie chęci uczestnictwa swoich podopiecznych w treningach na nowych zasadach. Mamy pozytywne opinie o powrocie do zajęć około 90% naszych zawodników. Jest to dla nas duże wyzwanie organizacyjne. Zarząd wraz z trenerami Klubu w ostatnich dniach intensywnie pracował, aby powrót na zieloną murawę, mógł odbyć się w jak najlepszych i bezpiecznych warunkach. Zostały zaplanowane nowe zajęcia treningowe, dopasowana do wymogów bezpieczeństwa, które będą musiały być przestrzegane w przyszłości.
Trenerzy poszczególnych grup, przedstawią Państwu nowy harmonogram treningu, zgodny z wytycznymi Ministerstwa Sportu i Sanepidu (podział na grupy do sześciu osób). Na naszej stronie internetowej pojawią się także zasady, do których Państwo i zawodnicy będą zobligowani się stosować, abyśmy mogli w bezpieczny sposób przeprowadzić zajęcia sportowe.
Zdajemy sobie sprawę, że nic nigdy nie zastąpi prawdziwego treningu na murawie boiska, jednak staraliśmy się w okresie kwarantanny dostarczać materiału w formie on-line, z którego nasi zawodnicy mogli czerpali radość z piłki.
Zarząd KS Clesce
via przypomina że w miesiącu kwietniu opłata za zajęcia była obniżona o 50% wartości.
W maju składka 50% obowiązywać będzie tych z Państwa, których podopieczni nie będą uczestniczyć w treningach.
Państwa decyzja o powrocie dzieci do treningów wiąże się z uiszczeniem w maju regularnej składki miesięcznej.

Szanowni Państwo, wracamy do „gry”! Zapraszamy na zajęcia.

 

KS CLESCEVIA KLESZCZEWO